۰
(۰)
مرکز درمانی ما

کلینیک ما را مشاهده کنید
مجموعه ما در استان تهران

ایران – تهران خ جردن-بالاتر از کوچه تندیس-پلاک ۱۵۱-ط سوم

سوالات متداول کاربران

سوالاتی که از ما میپرسند

مجموعه پزشکی و درمانی تهران دیسک
این مرکز از سال ۲۱۱۵ به عنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین مجوعه درمانی ارائه دهنده برترین خدمات به بیماران داخل و خارج از کشور( توریست درمانی نیاسان) در زمینه دیسک کمر و گردن و ستون فقرات و ارتوپدی شروع به فعالیت نموده است.پزشکان این مجموعه از برترین و مجربترین جراحان فوق تخصص ستون فقرات و ارتوپدی تشکیل است.
ارائه خدمات با استفاده از جدیدترین روش های تشخیصی و درمانی و مدرن ترین تجهیزات پزشکی در سطح استاندارد های بین المللی همگام با مراکز مشهور و معتبر در آمریکا و اروپا میباشد ،.
این مجموعه برای اولین بار در کشور به عنوان مجموعه فوق تخصصی بین المللی در زمینه ستون فقرات و ارتوپدی به جذب بیمارو درمان بیماران خارج از کشور می پردازد.

تهران دیسک زیر نظر شرکت توریست درمانی نیاسان و مجموعه خدمات درمانی تندیس آنلاین مشغول بکار است
دارای سابقه کاری درخشان در امر درمان در زمینه توریست درمانی و انواع خدمات درمانی و پزشکی با همکاری تیم پزشکی حاذق و برتر تهران و بهترین متخصصین و کارشناسان می باشد.

پس از بیش از ۱۰ سال فعالیت در حوزه دیسک کمر و ستون فقرات این اطمینان را به شما خواهیم داد که رضایت کامل را از تیم حرفه ای ما خواهید داشت.

تهران دیسک جهت رزرو نوبت و هماهنگی و مشاوره به شما در این امر کمک خواهد کرد تا از بهترین متخصصان دیسک کمر تهران مشاوره دریافت کنید.

بله. پزشکان ما با کمال میل آماده ارائه مشاوره به تمامی هموطنان در داخل و خارج از ایران می باشند.

از طریق شماره های درج شده در سایت، واتساپ و اینستاگرام شما می توانید جهت اخذ یا رزرو نوبت اقدام کنید.

اطلاعات مربوط به ما

برای ارتباط با ما تماس بگیرید

    این مطلب مفید بود؟

    ۰ / ۵. تعداد ۰