مقالات مربوط به دیسک کمر

هزینه عمل دیسک کمر

هزینه عمل دیسک کمر
۵
(۵)

ستون فقرات از مهره هایی تکوین یافته اند که بسیار حساس هستند و با رعایت نکردن برخی نکات دچار مشکل و آسیب می شوند. به همین دلیل برای درمان باید به یک متخصص ارتوپدی یا مغز و اعصاب مراجعه کرد. قطعا شخص بیمار پس از اطلاع از نوع درمان خود می خواهد از هزینه عمل دیسک کمر آگاه شود.

میزان هزینه عمل دیسک کمر به چه عواملی بستگی دارد؟

 

به طور دقیق و قطعی نمی توان اعلام کرد که عمل دیسک چه میزان هزینه ای دارد. زیرا هزینه عمل به مواردی مانند عوامل زیر بستگی دارد:

  • دستمزد پزشک متخصص
  • دستمزد دستیاران جراح
  • نوع بیمارستان و کلینیک درمانی( خصوصی و دولتی )
  • روش درمانی
  • شدت مشکلات دیسک کمر
  • نوع دستگاه ها و تجهیزات مورد استفاده
  • نوع بیمه درمانی
  • طبق داروها و آزمایشات تعیین و مشخص می شود.

آیا هزینه عمل به روش های جراحی بستگی دارد؟

 

میزان هزینه جراحی بستگی به نوع درمان و مواد مصرفی دارد که جهت آگاهی از آن می توانید از بیمارستان و جراح متخصص سوال فرمائید. اما ما در اینجا با مشاوره ی رایگان به شما کمک می کنیم که بهترین روش درمانی را انتخاب کنید.

مجموعه تهران دیسک با مشاوره رایگان در زمینه ی انواع عمل های جراحی مربوط به ستون فقرات شما را در انتخاب بهترین روش درمانی و بهترین عمل دیسک کمر یاری می کند.

 

هزینه عمل دیسک کمر

انواع عمل دیسک کمر

 

انواع عمل دیسک کمر

۱-لامینکتومی: این روش به منظور کاش درد و فشارانجام می شود ، و قسمتی ازاستخوان کمر که منجر به فشار برروی دیسک کمر شده برداشته می شود.

۲-دیسکتومی:در این عمل تمرکز روی آسیب دیده دیسک می باشد که در کاهش درد و فشار نقش بسزایی دارد.

۳-میکرو دیسکتومی:دراین جراحی ،برش کوچکتر و قطر کمتری دارد و تخریب کمتری از بافت را دربرمی گیرد، بازسازی در آن سریعتر است و روشی شبیه به دیسکتومی می باشد.

۴-جراحی ترمیمی:به منظور استحکام و پایداری ستون فقرات، با برداشتن قسمت آسیب دیده و قرار دادن پلاک یا تیوپ تثبیت کننده این عمل انجام می شود.

 

هزینه عمل دیسک کمر در جراحی باز یا جراحی بسته چگونه است؟

 

جراحی با لیزر یک عمل سرپایی است که این باعث صرفه جویی در زمان می شود و بیمار نسبت به جراحی باز سریع تر فعالیت های خود را شروع می کند. اما این نکته را نباید فراموش کرد که امکان آسیب دیدن بافت های اطراف در اثر اشعه لیزر نیز وجود دارد. اما در جراحی باز دیسک کمر، شخص بیمار ممکن است به زمان استراحت بیشتری نیاز داشته باشد ولی عوارض کمتری دارد.
هزینه عمل دیسک کمر به روش لیزر با توجه به نتیجه آن مقرون به صرفه نمی باشد.
عمل دیسک کمر یکی از عمل های بسیار مهم و حساس می باشد که باید در انتخاب جراح و بیمارستان دقت کرده تا بهترین نتیجه نصیب تان شود. اما ما با ارائه مشاوره رایگان به شما کمک می کنیم تا با انتخاب بهترین متخصص و مناسب ترین هزینه در بیمارستان های معتبر طرف قرارداد شما، نتیجه ای رضایت بخش دریافت کنید.

هزینه عمل دیسک کمر

هزینه عمل دیسک کمر به روش لیزر

 

آیا بیمه هزینه جراحی را به طور کامل تقبل می کند؟

 

افرادی که شامل بیمه هستند با هزینه های متعادل می توانند از عهده آن برآیند. اما بیمارانی که بیمه تکمیلی دارند تقریبا هزینه زیادی بابت عمل متقبل نمی شوند.
هزینه عمل دیسک کمر در بیمارستان دولتی
انتخاب بیمارستان معتبر و معروف یکی از رکن های اصلی در عمل دیسک کمر می باشد. بیمارستان های دولتی اکثرا جنبه آموزشی و درمانی دارند و شخص بیمار باید زمان بیشتری را منتظر بستری و درمان باشد. ارائه خدمات از سمت نیرو های خدماتی دراین بیمارستان ها محدودتر است.اما میزان هزینه ها در مراکز دولتی بسیار با صرفه تر می باشد و معمولا طرف قرارداد همه بیمه ها هستند.
هزینه عمل دیسک کمر دربیمارستان خصوصی

بیمارستان یا کلینیک خصوصی از امکانات رفاهی و تجهیزات مدرن زیادی برخوردار هستند. ارائه خدمات در آن ها از سمت نیروهای خدماتی در سطح بالاتری قرار دارد که به همین دلیل میزان هزینه نیز بیشتر خواهد بود.
اما در اخر مرکز درمانی را انتخاب کنید که از نظر متخصص، هزینه عمل دیسک کمر و نوع بیمه طرف قرارداد برای شما مناسب باشد. ما می توانیم بیمارستان ها با امکانات عالی و طرف قرارداد با بیمه مورد نظرتان را به شما معرفی نماییم.

 

هزینه عمل دیسک کمر

بهترین متخصص دیسک کمر

 

آیا هزینه عمل دیسک کمر قبل از جراحی مشخص می شود؟

درتمامی روش های جراحی دیسک کمر، هزینه ها به صورت تقریبی اعلام می گردد زیرا ممکن است متخصص در حین عمل پلاتین و لوازم جانبی دیگری را تجویز کند که هزینه ی آن با توجه به تعداد مهره ها، پیچ و پلاک متفاوت است ولی نکته قابل توجه این است که هیچ یک از بیمارستان ها چه دولتی وچه خصوصی هزینه پلاتین را متقبل نمی شوند، اما اگر شخص دارای بیمه باشد درصورتی که دفتر رسیدگی به اسناد پزشکی آن را تائید کند، بیمه تحت پوشش هزینه ی آن را طبق تعرفه های دولتی پرداخت می کند.پس میزان هزینه در پایان عمل با توجه به عواملی که بیان کردیم محاسبه خواهد شد.
شما می توانید برای آگاهی یافتن از تمام جزئیات هزینه عمل دیسک کمر، مشکلات احتمالی، انتخاب بیمارستان وجراح متخصص و فوق تخصص ارتوپدی یا مغز و اعصاب با ما در تماس باشید تا با ارائه ی بهترین خدمات، سلامتی دوباره را بازیابید.

جهت تماس با ما، با شماره های درج شده در سایت ارتباط بگیرید و یا اینستاگرام تهران دیسک را دنبال کنید.

این مطلب مفید بود؟

۵ / ۵. تعداد ۵

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *